Prostě je sem nakýblujem!

16.08.2015 18:21

Dozvěděli jsme se o nejnovějším záměru Sovětského svazu západu umisťovat povinně uprchlíky do členských zemí. EU zase dala najevo, co je ve skutečnosti zač.

Předně je to přece tak skvělé. Vy nevěříte hlasatelům multikturalismu? Ne? To je špatné, to byste byl rasista nebo xenofobní, a to vy přece nejste. Co může být lepšího a prospěšnějšího než takový islamista, navíc třeba ještě k tomu homosexuál, co jezdí rád na kole? Někdo snad zrušil nezrušitelnou multikulturalistickou doktrínu a vyvrátil nevyvratitelnou fikci, že se diverzitou a prolínáním kultur zvyšuje společné bohatství? Kdybyste jim totiž věřili, tak byste se podobně jako já nyní mohli těšit, jak se naše společnost obohatí z myšlenek syrských například lékařů, matematiků a právníků.

OK, příště nebudu při psaní úvodu článku chlastat.

Mám jednu teorii, se kterou budete zprvu nesouhlasit, ale až dočtete tento odstavec, nejen že mi dáte za pravdu, ale ještě se ve vás zrodí nějaký podnikatelský záměr. Určitě jste zaznamenali účelové články o tom, že bychom nejen měli uprchlíky přijmout, ale že bychom jich měli přijmout ještě více, než Brusel požaduje, protože jakože jsme takový evropský šplhonukové. Tady je třeba jeden, tady druhý, a další budou následovat. Jedna z úvah týkajících se uprchlíků z Afriky je, že obsadí volná pracovní místa, na kterých by mohli pracovat domorodci. A já tvrdím, že zásilka uprchlíků z novodobého Kremlu pracovní místa naopak vytvoří. Jednak se naprosto netřeba obávat toho, že by si dorazivší uprchlíci hodlali ušpinit ruce nějakou intenzivní prací. Většina z nich nikde nikdy pracovat nebude, kromě pár poctivých blbců, kteří budou současně fungovat jako ostuda komunity. Nebude existovat žádný důvod, proč by pracovat měli, protože stejně nemají žádnou kvalifikaci a stejné peníze, které by si vydělali nekvalifikovanou prací, jim poskytne sociální systém.

V souvislosti se zásilkou z Unie bude třeba nastartovat programy, projekty a iniciativy. Vytvořit agendy, alokovat zdroje. Důležitý v tomhle evropském systému je, aby tekly prachy, a uprchlíci jsou téma, díky kterému potečou proudem. Takový Člověk v tísni už aby začal nabírat lidi teď. Hatefree neziskovky, granty na nekonečné připomínání a omílání "holocaustu" nebo tunelářské kampaně "proti rasismu a xenofobii" budou proti tomu desetníkový mariáš. Bude třeba zejména vybudovat centra nízkoprahová, středoprahová a vysokoprahová. Centra komunitní, integrační, emancipační, vzdělávací, coworkingová a mnohá další. V centrech bude třeba podpořit nejprve aklimatizaci, pak integraci (ta bude probíhat několik desítek let, podobně jako u jiné tentokrát domácí etnické menšiny), komunitní sebeuvědomění, porozumění, kohezi, mezietnickou, crossgenderovou, vertikální i horizontální komunikaci, podporovat je při hledání práce (kterou stejně nenajdou, protože kdyby ji našli, nebylo by je třeba nadále podporovat) a další důležité věci. Určitě budou potřebovat lékařskou péči, péči psychologů, protože to pro ně bude těžké. Musí také existovat někdo, kdo jim vysvětlí, že v zimě je zima, jak se používá záchod, ale hlavně jak se používá sociální systém a jak lze dlouhodobě vyžít bez práce. Prostě najednou se ukáže, že je třeba zorganizovat a hlavně zaplatit hrozně moc věcí. Tohle je konkrétní agenda a konkrétní věci stojí konkrétní peníze, je to naprosto ideální dojná kráva a určitě ji taky pořádně podojí. Optimální by bylo, kdyby každý jeden uprchlík dostal k ruce jednoho úředníka a nakonec to takhle početně vyjde. V následující dekádě se soustředíme na uprchlíky. Sereme na tu starou paní odvedle, co doma zmrzla, protože neměla peníze na nový sofistikovaný kotel a její stará kamna jí ekopolicie zakázala používat. Právě byl položen základní kámen výrobní linky na páchání dobra metodou hromadné produkce.

Desítky a stovky mírně vyhulených dredatých pravdoláskomilů najdou konečně uplatnění, zdráhám se napsat pracovní uplatnění,  včetně soustavně vysmívaných a na pracovním trhu neuplatnitelných expertů na kulturní antropologii, sociální ekologii a další obory, které jsou veledůležité natolik, že si jejich význam společnost ještě nezvládla uvědomit. Teď jsme v takovém pitomém mezidobí, kdy to ještě každý zcela nechápe, ale zhruba od středy příštího týdne se rozběhne kampaň "chceme ještě víc uprchlíků", protože tohle bude pravdoláskařský byznys století.

Kromě odborníků na začleňování a pozitivní diskriminování bude také třeba přijmout další úředníky, koordinátory a kontrolory, policajty, městapáky a jejich etnické pomocníky, aby dohlíželi na pořádek, případně implementovali do svých postupů právo šaria (pokud se tak ještě nestalo). Státní správa po čase pochopí nové možnosti a bude výhradně pro novodobou retrokolonizaci, takže dodatečně vládě vysvětlí, že by se neměla stavět na zadní.

Rovněž politické strany si tohle nenechají ujít. Jasně, nějakých devět tisíc voličů pro Stranu zelených, kteří přijdou v první vlně, nebude zase tak moc. Ale je třeba uvážit, že jednak to tím neskončí, ale hlavně, jednoho dne se s podporou státu usídlí a dají vědět svým přátelům do Afriky, že nová země budoucího chalifátu je docela fajn. V zimě sice z nebe padají ty studené věci a na ulicích nelze zatím volně kamenovat ani střílet ze samopalu, ale nehostinné období lze přečkat střídavě v teple herny, hospody, v uvedených integračních centrech nebo někde na úřadě při vyřizování žádostí o různé další benefity, takže to sice chybí fun factor, ale jinak je to podobně pohodlné jako Německo, a přátelé a příbuzní se dají do pohybu, a pak jejich přátelé a příbuzní a těch přátelé a příbuzní...

Blbý je, že to někdo bude muset zaplatit, protože to rozhodně nebude samofinancovatelné.

Současně, z té pozitivní stránky, tohle je konečně téma, které má potenciál EU zbourat. Lidem je jedno, že ten celek hospodářsky nefunguje a ekonomický růst vyrábí tištěním peněz. Dnes mám plnou ledničku a pivo a v bedně je hokej, tak co, a až dojdou prachy, tak je vlády nějak seženou, seberou je tamtěm milionářům a zavedou registrační pokladny a tím se vybere hrozně moc miliard. Tohle je konkrétní záležitost, která nějakým způsobem dopadne do osobní sféry úplně každého, a podle toho to taky bude přijímáno. Dokazuje to i ta salámová metoda, kterou to EU aplikuje. Nejdřív začneme s 500 uprchlíky, lidé si na to zvyknou, pak pošleme další... a další... aby to bylo vůbec poznat, muselo by se jednat o číslo v řádu desítek tisíc, a tolik jich taky bude. O soudržnosti EU jako celku taky vypovídá, že celá "krize" nenastala tím, že uprchlíci připlavali (to se různou intenzitou děje už několik let), ale tím, že Itálie vytáhla z granátu pojistku, přestala uprchlíky registrovat a nechala je jít, kam chtějí. Tím pádem je není možné z jiných zemí EU nikam vracet. Myslím, že to "arabské jaro" bude pěkně drahé.

Taky doufám, že se všichni ti, kteří hlasovali před 12 lety pro vstup do EU, postaví k celé věci čelem a budou se přednostně a na své náklady podílet na integraci jejich nových islámských přátel do naší společnosti. Zejména přitom vyniknou ty jejich žvásty, jak spojíme výhody a budeme z toho všichni profitovat. Protože poslední tři roky EU spojuje pouze nedostatky a všichni na tom tratí.

Viděl bych to tak, že se nejvíce zapojí zejména ti aktivní, kteří přesvědčovali ostatní, jak nám bude v EU dobře. Vím o tom, kde budou bydlet první čtyři uprchlické rodiny: bude to u pana Vodňanského, Illnerové, Menzela a v Čimelicích u pana knížete se jistě také nějaký pokojík pro Ahmeda a jeho čtyři ženy najde.

s přispěním od d-fens